News

Ahoooj

4. září 2010 v 22:51 | roxy06
Ahoj jak se máté fanoušci Charmed. Uklízela sem v pokoji a mám několik materiálů týkajících se Charmed. Plakáty, obrázky, články atd..... Kdyby ste měli zájem napište a já bych vám je za 150,- včetně poštovného poslala :-)

Poděkování a k provozu

6. května 2008 v 22:16 | roxy06
Děkuji Vám všem, kteří za dobu nefungování blogu přidali nějáký ten komentář. Chtěla bych Vás ale poprosit aby jste nic nepsali ke starým bleskovkám, protože cenu už nedostanete. Také bych chtěla aby všichni kdo mě prosili o vyrobení blendu na jejich blog a i nový zájemci, zopakovali svojí prosbu do komentářů k novému článku Objednávky v sekci Moje výroba, kterou založím co nejdříve.
Zatím se mějte krásně Vaše roxy06

Nejspíš je to návrat :-)

6. května 2008 v 8:44 | roxy06
Ahojky milý návštěvníci vím že už je to víc než půl roku, ale po blogu a po charmed se mi hrozně moc stýská. Tak jsem se rozhodla že to zase zkusím:-). Nemubu aktualizovat každý den, ale tak snad někdy jo. Možná příjde i nějáká ta SOUTĚŽ a taky se koukněte do "Moje výroba" a jestli chcete něco vyrobit tak řekněte. Desing se mi líbí, ale je tu už dlouho tak napište jestli chcete nový asi trochu letní co ? :-). Tak se zatím mějte a ještě se ozvu
pa milý blogaři těším se na Vás
Vaše roxy06

Novinky

10. května 2007 v 14:10 | roxy06
 
 

Reklama